2019-10-15

Geros nuotaikos nenuplovė nei rudens lietus – tokį laimės užkratą patyrėme apsilankę Trakų alpakų ūkyje. Samylų folkloro ansamblio Samylų Senolės dalyviai bei etno mokyklėlės mažieji ir jų tėveliai – visi pasklido, įsimaišė tarp svetingai mus priimančių alpakų. Koks džiaugsmas ir mažam, ir dideliam, kai nuostabaus grožio gyvūnėliai iš delnų ėmė specialiai jiems paruoštas vaišes, leidosi glostomi, sekiojo iš paskos. O kur dar veislinių mažųjų šunelių koncertas – jie pritarė ekskursantų dainai! Ūkio šeimininkai vaizdingai, labai profesionaliai pravedė mokymus apie ateities ūkininkavimą.
Su tokiu geru džiaugsmo, laimės pojūčiu, kleketuodami visi išvykome į Trakus paragauti unikaliųjų kibinų, pasigrožėti pilimi ir ežerais.

Norėjome patekti į Aukštadvario dvarą, tačiau naujosios technologijos nuvedė mus tiesiai į Velnio daubą. Tai viena iš lankomiausių Europos vietų. Nepatikėję prietarais, nusileidome į daubos vidurį. Prisiminėme įvairiausių pasakojimų apie šią vietą.

Už nuostabius įspūdžius esam dėkingi Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriui, padovanojusiam galimybę nemokamai keliauti autobusu.