2019-10-10

Jau šį penktadienį, spalio 11 d., 18 val. Juragių TV bokšte įvyks Garliavos apylinkių atlaso parodos pristatymas!

Paroda veiks nuo spalio 11 d. iki spalio 20 d.!

Užsiregistravę esančioje nuorodoje registracijos formoje parodą galėsite išvysti ir spalio 12-13 dienomis, bei spalio 19-20 dienomis. Registracijos forma (primenu, į atidarymą registruotis nereikia): https://docs.google.com/…/13RuwCXJHM7ALdDrR7yM_BKQ6kH-…/edit

*Nesusidarius 8 asmenų grupei, parodos lankymui pasiūlysime kitą visiems tinkamą laiką.

APIE PARODĄ |

Nuo vasaros pabaigos menininkas aktyviai bendravo su Garliavos apylinkių seniūnijos bendruomene, ieškodami neeilinių būdų atspindėti šių vietų unikalumą ir paryškinti identitetą. Garliavos apylinkės yra garsios savo istorine atmintimi, nes tai – savanorių ir partizanų kraštas. Tačiau, kas gali būti įdomiau už šiuo metu gyvenančių žmonių pasakojimus. Parodoje pamatysite stebuklingus meilės pyragų receptus, netekties skausmą gydančias kolekcijas, nėrinių fragmentus, kurie slepia kaimynų paslaptis ir daugelį kitų paprastų žmonių, gyvenančių paprastus gyvenimus, nepaprastas istorijas.
H. Herrera Tobón kartu su bendruomene kuria lankytinų vietų atlasą (angl. subjective atlas). Anot menininko, kiekvieną žemėlapį kažkas sukūrė, todėl jis negali būti objektyvus. Tad kas gali būti geriausi vietos „išpasakotojai“? Žinoma, kad tie, kurie ten gyvena.
Šiuos atlasus su menininko pagalba jau turi tokie pasaulio miestai ir šalys, kaip Briuselis, Kolumbija, Olandija, Vengrija, Pakistanas, Serbija ir kiti. Pasaulyje tokių atlasų yra vos 12, tad turite progą išvysti 13-ojo pradžią.

Atraskite kitokias Garliavos apylinkes. Rekomenduojame pasinaudoti išskirtine galimybe ir pamatyti viešai neprieinamoje Juragių televizijos stotyje veikiančią parodą. Daugiau informacijos evelina@kaunas2022.eu