2020-02-17

Humoro grupės „Ambrozija” ir grupės „Žemaitukai” nuotaikingas pasirodymas Ilgakiemyje ir Rokuose!

 

Vasario 27 d. 18 val. Rokų laisvalaikio salėje. Bilietai parduodami Rokų laisvalaikio salėje arba rezervuojami telefonu: +37069975838 (Justė) 

 

Vasario 27 d., 20.30 val. Ilgakiemio laisvalaikio salėje. Bilietai pardavinėjami Ilgakiemio laisvalaikio salėje arba rezervuojami telefonu numeriu: +370 699 28451 (Agnė)

 

DĖMESIO! AKCIJA! PIRMI 50 BILIETŲ – PO 8 €. Jau parduota pusė bilietų po 8 €. Nepraleiskite progos įsigyti pigesnius bilietus, jeigu apsisprendėte „švęsti sidabrines vestuves” kartu su „Ambrozija” ir „Žemaitukais” Vėliau bilieto kaina – 10 €. Vaikams – 5 €. Bilietai parduodami Rokų laisvalaikio salėje arba rezervuojami telefonu: +37069975838 (Justė)

 

Trumpai apie…

Vestuvės – stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų – Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu – lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis – tai be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir jūsų supratimą, kas yra šeima. Beprotiškai smagioje koncertinėje programoje „Sidabrinės vestuvės“ jūsų laukia juokingi vaizdeliai – patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra ir, kaip muzika gali išgelbėti jūsų santykius. Bus visko! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „ŽEMAITUKAI“, dainos, šokiai ir juokas iki pat „dugno“.