2019-07-17

 Nuo liepos 15 d. Ilgakiemio laisvalaikio salėje startavo dieninė stovykla vaikams „Atrask, pažink, saugok“. Dalinamės įspūdžiais iš stovyklos „I-osios ir II-osios dienos.
 
I-oji diena
 
Stovyklą pradėjome susipažinimo, judriaisiais žaidimais, piešėme savo portretus.Turėjome svečią – meno terapijos ir socializacijos instituto „Vyta“ edukatorę, kurios pagalba gaminome muiliukus. Pasigaminę muiliukus žygiavome pietauti. Po pietų susikaupėme ir dalyvavome protų mūšyje „Ar tikrai viską žinai apie Lietuvą?“
 
II-oji diena
 
Antroji stovyklos diena prasidėjo kelione! Sėdome į autobusą ir važiavome pažinti Garliavos apylinkių seniūniją ir pasisemti žinių ir naujų įspūdžių į III-ąjį Kauno fortą. Edukatoriai Ovidijus Jurkša ir Raimonda Rickevičienė ne tik papasakojo forto istoriją, bet ir atskleidė paslapčių, mitų, glūdinčių klaidžiuose forto tuneliuose. Taip pat iš daug naujo sužinojome apie Lietuvos kariuomenę, aprangas. Vaišinomės III forto sriuba, išvirta „iš kirvio koto“ ir gėrėme vaistažolių arbatą. Grįžę atgal į laisvalaikio salę netinginiavome, o kibome į darbus – atlikome įvarius galvosūkius bei užduotėles.