2019-05-13

Šeštadienio rytą prie Rokų gimnazijos susirinko gausus, puikiai nusiteikusių žygeivių būrys, norintis ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išvysti Jiesios kraštovaizdžio stebuklus. O jų čia slypi išties labai daug! Apžiūrėjome įspūdingus Jiesios skardžius, romantiškąjį „Romeo ir Džuljetos balkoną“, prisiglaudėme prie energijos suteikiančios aštuonkamienės liepos, prausėmės šaltinių vandeniu, daug naujo sužinojome apie buvusius popieriaus fabrikus, Linksmės kalną, kalkinę, švedkapius, Lietuvos Nepriklausomybės parką ir kitas įdomias vietas.
Visa Rokų istorija atgijo nuostabios gidės, Rokų gimnazijos mokytojos Vandos Mažeikienės pasakojimuose. Vieni žygio dalyviai šiuo maršrutu keliavo pirmą kartą, o kitiems – tai jau praminti takai bei galimybė pasinerti į praeitį ir pasidalinti savo vaikystės, jaunystės nuotykiais.
Taip pat nepamiršome pagalvoti ir apie ateitį – balsavome už labiausiai patinkančią projekto „Šiuolaikinės seniūnijos“ idėją, pasidalinome mintimis bei pasiūlymais.
Dėkojame šauniesiems žygio dalyviams! Visų labai lauksime kitose veiklose!

Už Jiesios kraštovaizdžio stebuklų pristatymą dėkojame mokytojai Vandai Mažeikienei. Už žygio akimirkų įamžinimą bei lipdukų, smagių užduočių žemėlapio sudarymą dėkojame Konstantinui Klimavičiui. Už organizacinę pagalbą tariame ačiū „Kaunas 2022“ komandos narei Gretai Klimavičiūtei-Minkštimienei.