2019-10-08

Meno terapijos užsiėmimai Samylų kultūros centre. Kviečiame visus kiekvieną pirmadienį nuo spalio 14 d. 18 val. rinktis  į kultūros centro  užsiėmimus, kuriuos ves dailininkė Ona Žilinskienė. daugiau informacijos telefonu 869977469.

„Viena iš galimybių dirbti meno terapijos srityje, yra fraktalų piešimas. Tai nesudėtingas, pasiruošimo nereikalaujantis metodas padedantis giliau pažint save ( kūną, protą ir sielą). Tai ne tik spalvų, formų piešimas bei skaitymas bet ir savotiška meditcija, kūybingumo auginimas, įtampų švelninimas ir daug kitų aspektų, priklausomai ,,kaip giliai eini į mišką,, Piešiama užsimerkus, raizgant įvairiausias netaisiklingas formas ( fraktalus) o po to taip pat nežiūrint renkiesi spalvotus pieštukus ir spalvini jau atsimerkus.
Piešiamas pirmasis piešinys – testas o ilgainiui dar 21 korekcinis piešinys.
Piešiniai aptariami, skaitomi pagal spalvų dominavimą, formų dydžius ir t.t. Tai papildoma informacija apie save esamu laiku, būdas kitu kampu pamatyt save.
Be fraktalų piešimo, puikus metodas „intuityvi tapyba”. Tai daug panašumų turinti sritis tik tapoma dažais ir temos kas kartą keičiasi, keičiasi atlikimo technikos.
Meno terapiniai užsiėmimai tinka bet kurio amžiaus, nuo 0 iki 120 m. Vienintelė sąlyga norėti, atsipalaiduoti, nevertinti, būti savimi…”.