2019-01-31

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ paskelbus atvirą kvietimą Kauno rajono kultūros institucijoms, kūrybinę veiklą vykdančioms organizacijoms ir bendruomenėms dalyvauti kūrybiniame tęstiniame projekte „Šiuolaikinės seniūnijos” dalyvauti suskubo didžioji dalis Kauno rajono seniūnijų.

Praėjusių metų lapkritį startavęs projektas skirtas sustiprinti Kauno rajono kultūros sektorių, jo partnerius, vietos bendruomenes ir padėti pasirengti 2022-iems, Europos kultūros sostinės metams. Bendradarbiaujant Kauno rajono kultūros, švietimo specialistams, verslo įstaigoms ir kitiems, Kauno rajono seniūnijose bus vystomi tęstiniai, šiuolaikiniai kūrybiniai projektai, turintys ir europinę dimensiją.

Iš 16 gautų anketų komisija atrinko 7-ias, didžiausią motyvaciją parodžiusių, kūrybiškiausių, labiausiai išryškinančių vietos ir bendruomenių tapatybę seniūnijų idėjas. Šiais metais savo pateiktus projektus vystyti ir įgyvendinti buvo atrinktos ir  net 3 Samylų kultūros centro aptarnaujamas teritorijas: Garliavos apylinkės (Ilgakiemis), Linksmakalnis, Rokai.

Skaitykite daugiau: https://kaunas2022.eu/2019/01/31/nauji-vejai-kauno-rajone-paaiskejo-kas-siemet-tapo-siuolaikinemis-seniunijomis/?fbclid=IwAR3HBxjW1jlYs2jm76NiNyl5g_ebOSm548arIEhkAWu51MmT3bu5oBMnMqs